BANES me QIRA te QAFA afer MAXIT*

Jepet me qera nga: ACCESS 13 Nën 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: BANES me QIRA te QAFA afer MAXIT*
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banes me qira te qafa afer Maxit e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites, me kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo,
- Terasa,

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00

www.access-ks.com

049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim