BANES me QIRA te QAFA te KAFET e VOGLA

Jepet me qera nga: Donjeta 29 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: QAFA
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne qender te qafa eshte ne katin e 4 e mobiluar dhe ka kete renditje:

Dhome dite
Kuzhine
Banjo
Ballkon


Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim