BANESA ME QIRA GARSONJERE ULPIANE, E MOBILUAR.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
BANESA ME QIRA GARSONJERE ULPIANE, E MOBILUAR.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim