BANESA ME QIRA NE ARBERI-DRAGODAN

Jepet me qera nga: DRENI 21 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBERIA
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QIRA NE ARBERI -ISH DRAGODAN AFER MAXI-IT BANESA GJINDET NE KATIN E 4 DHE POSEDON


1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON


Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim