BANESA ME QIRA NE MATI 1-LAGJE TE SPITALIT-pa mobi

Jepet me qera nga: DRENI Dje 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: mati 1
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QIRA NE MATI 1 LAGJE TE SPITALIT MBRAPA LIN PROJEKTIT - banesa eshte pa mobile ,kuzhinen e vendos pronari te re
BANESA GJINDET NE KATIN E 2 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON

Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim