BANESA ME QIRA NE MATI 1 MBRAPA LIN PROJEKT

Jepet me qera nga: DRENI Sot 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: mati 1
Sipërfaqe: 175 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
LESHOHEN 2 BANESA ME QIRA NE MATI 1 MBRAPA LIN PROJEKTIT NJERA 175 M2 (kati i 4) DHE TJETRA 145 M2(kati 2)
Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim