BANESA ME QIRA QENDER E PRISHTINES TE PARKU I QY..

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit
BANESA ME QIRA QENDER E PRISHTINES,NEN PARKUN E QYTETIT, KATI I GJASHTE,
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE E NDARE,DHOME GJUMI, SHPAJZ, BANJO, BALLKON.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim