BANESA ME QIRA TE KATER LLULLAT KATI I DYTE

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESA ME QIRA TE KATER LLULLAT KATI I DYTE. BANESA KA SALLON ME KUZHINE DHE DY DHOMA GJUMI.
QIRAJA 300EURO

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim