BANESA ME QIRA TE PARKU I QYTETIT, E MOBILUAR.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
STRUKTURA: DHOME DITE ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim