BANESAT ME QIRA ARBERI SK+2DHGJ

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESAT ME QIRA ARBERI SK+2DHGJ 350€

LOKACIONI: ARBERI.
SIPERFAQJA E BANESES: ME DY DHOMA GJUMI DHE ME TRI DHOMA GJUMI
QIRAJA: 350€ ME DY DHOMA GJUMI
QIRAJA: 450€ ME TRI DHOMA GJUMI
VEREJTJE: GARAZHAT JANE FALAS PER SHFRYTEZIM

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim