BANESE ME QERA - DARDANI - 75 m2

Jepet me qera nga: Dren 03 Sht 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila permban keto njesi:
- Qendrim ditor, kuzhine komplete, dhome te fjetjes, dhome pune, banjo me tush kabine, ballkon, pamje nga lindja dhe perendimi.
- Banesa posedon alarm, TV, klime, lavatriqe, enlarese dhe te gjitha enet
- Banesa eshte e renovuar ne vitin 2014 me mobile te ruajtura dhe moderne

045 433 139 dhe 049 238 721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim