BANESE ME QERA AFER DOMIT TE PLEQVE

Jepet me qera nga: Donjeta 25 Dhj 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: AFER DOMIT TE PLEQVE
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte komplet e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

- Dhome dite
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon


Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.

www.acces-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim