BANESE ME QERA NE ARBERI

Jepet me qera nga: Donjeta 09 Tet 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Arberi mbrapa ministris se shendetesis, jo lerg nga qyteti, eshte e mobiluar ne tersi dhe kompletuar me te gjitha gjerat siq jane: shtroja mloja, enet e kuzhines e tje, dhe ka kete renditje:

– Salloni i vogel me Kuzhine,
– 1 dhom e gjumit, dhe
– Banjo.

Banesa ka uje 24 ore.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim