BANESE ME QERA NE B.DIELLIT

Jepet me qera nga: Bashkim 22 Qer 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila gjendet ne bregun e diellit afer xhambazeve ne Prishtine . Banesa perbehet prej dy dhomave te fjetjes , sallonin dhe kuzhinen , banjo , nje ballkon .
Banesa leshohet e mobiluar komplet , leshohet vetem per familjar dhe afat te gjat .Per info.ma te hollesishme mund te kontaktoni ne tel : 044 / 115 - 170 ose viber : 049 / 115 - 170 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim