BANESE ME QERA NE BREGUN E DIELLIT

Jepet me qera nga: Donjeta 23 Dhj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu diellit
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen bregu i diellit afer universitetit iliria eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
2dhoma gjumi
Banjo
Shpajz

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com

www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim