BANESE ME QERA NE FILLIMI TE DRAGODANIT*afer qafes

Jepet me qera nga: Donjeta 29 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: NE FILLIM TE DRAGODANIT
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shtepi me hyrje te vecant ne fillim te dragodanit , shume afer qafes eshte e re e mobiluar me pamje shume te bukur nga qyteti ! Ka kete rendtije:

- Dhome dite
- Kuzhine
- Dhome Gjumi
- 2Banjo
-Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim