BANESE ME QERA NE FUSHE KOSOVE TE INTEREXI

Jepet me qera nga: BLEDI ESTATE Dje 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qera banesen ne rrugen Prishtine Fushe Kosove te Interexi. Banesa gjindet ne katin VI (liti punon) eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Depoziti i obligueshem...

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim