BANESE ME QERA NE QENDER TE QYTETIT-TE QAFA

Jepet me qera nga: Ilirjana 29 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e cila gjendet ne qender te qytetit me saktesisht tek Qafa, Banesa eshte e mobiluar ne teresi gjendet ne katin e shtate lifti funksionon nonstop dhe ka kete renditje;

- sallon
- kuzhine(e vecante)
- dhome gjumi
- banjo
- ballkone
- trapezari

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 622 300
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim