BANESE ME QERA NE RRUGEN B

Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet banesa me qira ne rrugen b
E mobiluar me dy dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine banjo teras
Qmimi - 350e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim