BANESE ME QERA NE TOPHANE

Jepet me qera nga: Donjeta 09 Tet 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Tophane eshte e mobiluar me kushte shume komode dhe ka kete renditje
-Sallon
-Kuzhine
-2dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim