BANESE ME QERA RRUGES PER FUSHE KOSOVE TE INTERE

Jepet me qera nga: BLEDI - Estate 24 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i. Banesa gjindet ne katin e 5, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

a.-sallon
b.-kuzhine
c.-2dhoma gjumi (njera ma shtrat dabell, kurse tjetra me 2 shtreter singell)
d.-banjo
e.-koridor
f.-2teras

Cmimi i pa diskutueshme..

Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: Bledi Estate

Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:bledi-estate@hotmail.com
Viber : +386 49 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim