BANESE ME QERA TE BANESAT E BARDHA

Jepet me qera nga: Donjeta 27 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu Diellit
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e bardha eshte e mobiluar me kushte shume komode dhe ka kete renditje:

Dhome dite
Kuzhine
2Dhoma gjumi
Banjo

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622-300

www.access-ks.com
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim