BANESE ME QERA TE PARKU I QYTETIT

Jepet me qera nga: Donjeta 23 Dhj 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: TE PARKU I QYTETIT
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer parkut te qytetit eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
2dhoma te gjumit
banjo

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim