BANESE ME QERA TE QAFA.

Jepet me qera nga: Donjeta 04 Mar 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QAFE
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte peerball shkolles Meto Bajraktari eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

- Dhome dite me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Banjon, dhe
- Ballkonin

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim