BANESE ME QERA TE QAFA.

Jepet me qera nga: Ilirjana 13 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafe
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte peerball shkolles Meto Bajraktari eshte e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
-2dhoma gjumi
-banjo
[Banesa eshte edhe ne shitje 1000euro per m2 , banesa eshte 80m]
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00

www.access-ks.com

049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim