BANESE ME QERA TE QAFA

Jepet me qera nga: ACCESS 10 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: QAFE
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te qafa ne qender perball selis vetevendosje eshte e mobiluar dhe ka kete renditje

Dhome dite
Kuzhine
Banjo

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
www.access-ks.com
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim