BANESE ME QIRA ARBERI TE KOMUNA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë

BANESE ME QIRA ARBERI TE KOMUNA 300€
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:1
BANJO:1
WC:1
LOKACIONI: ARBERI TE KOMUNA
PARKING:1
QIRAJA: FIKSE 300€

VEREJTJE: ME NGROHJE QENDRORE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim