BANESE ME QIRA B.DIELLIT TE Q. STUDENTORE

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë

BANESE ME QIRA B.DIELLIT TE Q. STUDENTORE 250€
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:2
BANJO:1
WC:1
LOKACIONI: BREGU I DIELLIT TE QENDRA STUDENTORE
SIPERFAQJA:70M2
QIRAJA:250€

VEREJTJE: ME NGROHJE QENDRORE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim