BANESE ME QIRA MATI 96M2 KATI 1 SK+3DHGJ

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA MATI 96M2 KATI 1 SK+3DHGJ 350€
LOKACIONI:MATI 1:
SIPERFAQJA E BANESES: 96M2
QIRAJA: 350€

BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON-1
KUZHIN-1
DHOMA GJUMI-2
BANJO-1
TERACA-1

VEREJTJE: E MOBILUAR


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim