BANESE ME QIRA MATI1 92M2 KATI 3 SK+2DHGJ

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë

BANESE ME QIRA MATI1 92M2 KATI 3 SK+2DHGJ 300 €
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:2
BANJO:2
SHPAJZ:1
LOKACIONI: MAT, BANESAT E TREGTISE
SIPERFAQJA:92M2
QIRAJA:300 €

VEREJTJE: E KOMPLETUAR PER BANIM

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim