BANESE ME QIRA NE EMSHIR 110M2 E MOBILUAR EKSKL

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA NE EMSHIR 110M2, E MOBILUAR EKSKLUZIVISHT DHE E PAJISUR KOMPLET, NEN VETERNIK, KATI I GJASHTE.
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, DY BANJO, BALLKON.Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim