BANESE ME QIRA NE LAGJEN KODRA E DIELLIT

Jepet me qera nga: Prona PLUS Dje 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
IPET ME QIRA BANESE NE LAGJEN KODRA E DIELLIT, NDERTIM I RI, E NDERTUAR PARA 8 VITEVE, NDERTIM I NOVOSELLVE, AFER SHKOLLES FILLORE "ISMAIL QEMALI",(NE AFERSI TE PLIKLINIKES ZATRIQI) BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE,NR.14 KA SALLONE ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, SHPAJZ, ESHTE E MOBILUME ME TE GJITHA PAISJET E NEVOJSHME PER NJE FAMILJE, KA EDHE REZERVAR TE UJIT. IPET VETEM PER FAMILJAR.

ÇMIMI I QIRASE: 300 EURO I PADISKUTUSHEM.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim