BANESE ME QIRA NE VELLUSHE 100M2, E MOBILUAR

Jepet me qera nga: Prona PLUS 27 Mar 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA NE VELLUSHE 100M2, E MOBILUAR.
BANESA KA 100M2 SALLON ME KUZHIN 3DHOMA GJUMI ,BANJO,WC, BALLKON.
QMIMI FIKS 300EURO. RR. ISMAIL DUMOSHI, AFER SHTEPISE SE PLEQVE, KATI I 4.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim