BANESE ME QIRA PER ZYRE SHESHI NENA TEREZE

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA SHESHI NENA TEREZE AFER TEATRIT KOMBETAR, NE QENDER TE PRISHTINES, E PAMOBILUAR KA VETEM KUZHINEN, NE KATIN E KATERT, ME PAMJE KAH SHESHI,LESHOHET ME QIRA PER ZYRE.
STRUKTURA: DHOME DITE ME KUZHINE, 1 DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON.
QIRAJA:350€

KERKOHET NJE QIRA AVANS NGA PRONARI PER SHKAK TE SIGURISE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim