BANESE ME QIRA TE 4 LLULLAT 67M2 KATI2 300€

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
BANESE ME QIRA TE 4 LLULLAT 67M2 KATI2 300€
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON ME KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:2
SHPAJZ:1
GARAZH:1
LOKACIONI:TE KATER LLULLAT
SIPERFAQJA: 67M2
QIRAJA: 300€
VEREJTJE: NUK LESHOHET PER STUDENTA
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim