BANESE ME QIRA TE VIVA FRESH KATI 1 SK+1DHGJ

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë

BANESE ME QIRA TE VIVA FRESH KATI 1 SK+1DHGJ 300 €
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON:1
KUZHINE:1
DHOMA GJUMI:1
QIRAJA: 300 €

VEREJTJE: E MOBILUAR MIRE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim