Banesë (kat shtëpie) 130m2 me qira në Dragodan.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Dragodan, te Res. Pinocchio
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë (kat shtëpie) 130m2 me qira në Dragodan.
Banesa gjendet afër Restaurant Pinocchio dhe është në katin e I-rë të shtëpisë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Ballkona

Në cmimin e qirasë janë të përfshira të gjitha shpenzimet si: Rryma, Uji, Ngrohja qëndrore, TV dhe Wi-Fi.

ID e shpalljes: 00262

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim