Banesë (kat shtëpie) 150m2 me qira te Amb. e Franc

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dragodan te Ambasada e Francës
Sipërfaqe: 150 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë (kat shtëpie) 150m2 me qira te Amb. e Francës.
Shtëpia gjendet afër Ambasadës së Francës dhe Ambasadës Çeke. Kati përdhesë lëshohet me qira.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon

Secila prej dhomave e pajisur me Klimë (Air Condition), ujë 24/7, Siguri e lartë si dhe ngrohja gjatë dimrit me Naftë ku mirëmbahet nga pronari.

ID e shpalljes:
Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim