Banesë (kat shtëpie) me qira tek Domi I Pleqve.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate 22 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Domi i Pleqve Rr.Ismajl Dumoshi
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë (kat shtëpie) me qira tek Domi I Pleqve.
Kati I shtëpis ka 120m2 dhe ka hyrje të veqant për në katin e II-të.
Shtëpia gjendet tek Domi I Pleqve përball minimarketit Mani.
Shtëpia ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Ballkona
2. Banjo
1. Shpajz

ID e shpalljes: 00283

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim