Banesë 55m2 me qira në Qendër-Sheshi Zahir Pajazit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Dje 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender, Sheshi Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 55m2 me qira në Qendër-Sheshi Zahir Pajaziti.
Banesa gjendet në Sheshin Zahir Pajatiti, është tërësisht e mobiluar (me mundësi heqje të mobiljeve nëse kërkohet për Zyre) dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

ID e shpalljes: 00297

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim