Banesë 57m2 me qira në B. i Diellit.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: B. I Diellit te Banesat e Bardha
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 57m2 me qira në B. i Diellit.
Banesa gjendet te banesat e bardha dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo


ID e shpalljes: 00287

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim