Banesë 65m2 me qira te Qafa BP Home

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Dje 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafa, Rr. Josip Rela
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesë 65m2 me qira te Qafa-BP Home.
Baneas gjendet ne komplesin Dardha e ndërtuar nga kompania e ndërtimit BP Home dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
1. Terasë
1. Garazhë (ekstra 50Euro pagesë)

Objekti është I ndërtuar me një kualitet të lartë, ujë 24/7, interfon, Alarm në banesë (paguhet nga pronari) si dhe mirëmbajtje e hymjes.

ID e shpalljes: 00284

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim