Banesë 85m2 me qira në Dragodan-Arbëri.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Dje 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Tirana
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 85m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet afër kompleksit VIP-Tregtia dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Ballkon
2. Banjo

ID e shpalljes: 00322

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim