Banesë 85m2 në Dragodan.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Pro Real Estate Sot 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan Rr.Ahmet Krasniqi
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 85m2 në Dragodan.
Banesa gjendet në objektin e VIP-tregtia dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo

ID e shpalljes: 00290

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate
038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim