Banesë 90m2 me qira në Aktash.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash, Rr. Hajrullah Abdullahu
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesë 90m2 me qira në Aktash.
Banesa gjendet afër Univesitetit ILIRI, është mirë e mobiluar, ka një terasë prej 20m2 dhe është në katin e VI-të (ka lift).
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Terasë 20m2
1. Garazhë (+40 euro)

ID e shpalljes: 00305

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim