Banesë me qera Sheshi "Bill Klinton", - Prishtinë

Jepet me qera nga: Agimi Sot 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera te Sheshi “Bill Klinton“ afër ProCredit Bankes, ne Prishtine , banesa gjindet ne katin e dyte dhe ka tri dhoma, kuzhine , ballkon,banjo komplet e mobiluar me klime , nxemje qendrore nga termokosi, makinë per larjen e rrobave, makine per larjen e eneve, dere te blinduar.
E pershtateshme per familjarë.
E lire nga 03.11.2017

Tel: Vala : 044/ 234 235 & ipko 049/ 656 751

Viber: 00377 44182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim