Banesë me qera në Prishtine (Ulpianë)

Jepet me qera nga: Agimi 24 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesë me qera në Ulpianë te hyrja ku është ordinanca , ,FATI IM, ne Ulpiane Prishtinë , banesa përbëhet nga dhoma e ditës dy dhoma të fjetjes, banjo, taras dhe ambientet tjera ndihmëse. Banesa është komplet e mobiluar dhe e renovuar , derë të blinduar,
Banesa është afër shkolles fillore " Hasan Prishtina " , spitalit, fakultetit teknik , ...... vendë shum i qetë.

Parking i mjaftueshem.
Nga pronari.

Viber: +37744182313

Tel: vala: 044/65 99 95 & ipko: 043 659995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim