Banesë me qera te Sheshi Bill Klinton Prishtine

Jepet me qera nga: Agimi Sot 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira te Sheshi “Bill Klinton“ afër Bankes Pro Credit Bank ne Prishtine , banesa gjindet ne katin e dyte dhe ka tri dhoma, kuzhine , ballkon,banjo komplet e mobiluar me klime , nxemje qendrore nga termokosi, makin per larjen e rrobave, makine per larjen e eneve, dere te blinduar. Uje 24 ore .
Banesa eshte afer fakultetit bujqesorë ,shkolles se mesme "Xhevdet Doda" , si dhe afer shkolles "Shtjefen Gjeqovi".

parking te mjaftueshëm.
Banesa jipet nga pronari.
E lire nga 03.11.2017

Tel: Vala : 044/ 234 235 & ipko 049/ 656 751

Viber: 00377 44182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim