Banesë me qira përballë varrit të Ibrahim Rugovës

Jepet me qera nga: Amar Syla 09 Krr 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i Diellit 2, after varrit te Ibrahim Rugoves
Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa e mobiluar në lagjen Bregu i Diellit 2, përballë varrit të Ibrahim Rugovës. Posedon kuzhinë, banjo, ballkon, parking për veturë dhe mobilet tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim