Banes luksoze afer rrethit te Eulexit

Jepet me qera nga: Blerim 13 Mar 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagje te spitalit afer viva fresh e super vives.kati i 4 me lift.Ndertim i ri modern komplexi Blini.60 m2.dhom dite me kuzhin.dhom gjumi.koridor.banjo.teras me shiqim nga oborri dhe kopshti .E mobiluar komplet te gjitha te reja .ngrohje qendrore me rrym.uje 24 or.Banesa leshohet vetem per familje.Nese deshironi te ndiheni si ne shtepi te re na kontaktoni.044319412
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim